Cenimy sensowne wypowiedzi, chwytliwe memy i dowcipne cytaty bardziej niż ktokolwiek inny. Ta strona internetowa zawiera naszą unikalną kolekcję inteligentnych fraz i przemyśleń z ponad 500 różnych źródeł, zarówno w formacie tekstowym, jak i na zdjęciach lub filmach.

Jesień Życia Cytaty

1. Jesień jakby usprawiedliwia depresję, jesienią nie trzeba być młodym, zdrowym, aktywnym jak latem, jesienią można sobie popłakać, jesień to pora ludzi samotnych.
2. NAJLEPSZA JESIEŃ W MOIM ŻYCIU 💏🧡
Thank you for watching!
3. Jeśli nie możesz znaleźć motywacji, aby wziąć się na poważnie za szukanie pracy, przeczytaj najlepsze cytaty motywacyjne.
4. Kartka elektroniczna – Jesień życia czytaj więcej W serwisie Kartkolandia znajdziecie darmowe ekartki Wyraź uczucia, które możecie dowolnie upiększać, dołączać życzenia i muzykę.
5. Pewnego dnia mama wzięła mnie na kolana i powiedziała: „Gaston, mój synku, świat jest piękny.
6. Wyrwane z kontekstu
q6
7. Darmowa kartka elektroniczna – Jesień – Jeśli podoba Ci się ta kartka to kliknij „Wybieram tę kartkę”, dopisz tylko życzenia i wysyłaj za darmo do przyjaciół.
8. Rośnij w Siłę
q8
9. Rośnij w Siłę
q9
10. Zamyslenie.pl
q10
11. Od czasu do czasu burze przerywają jego bieg, ale wiosna, lato, jesień, zima następują po sobie jak urodzenie, życie, śmierć.
12. BEZ-OGRÓDEK | blog ogrodniczy
q12
13. Krakowska Palarnia Kawy
q13
14. Jesień – każda z pór roku symbolizuje pozytywny lub mroczny aspekt nadchodzącego okresu naszego życioa, stopień łatwości bądź trudności w doświadczanej sytuacji życiowych, poziom radości lub smutku jaki nas dotyka lub dotknie, stopień rozwoju lub wycofania się w którejś z licznych sfer życia ….
15. Brak słońca, krótki dzień, deszcze i niskie temperatury źle wpływają na dobre samopoczucie.
16. WielkieSlowa.pl
q16
17. Zamyslenie.pl
q17
18. Nasze życie jest jedynie jednym ze snów tego bardziej rzeczywistego życia i tak już jest nieskończenie aż do ostatniego, najprawdziwszego życia – życia ….
19. O kobietach, mężczyznach, małżeństwie na wesoło, Zezem o kobietach, Myślą, piórem i bułatem.
20. MEMy – Tapety na Pulpit
q20
21. Stressfree.pl
q21
22. Jolanta Kwaśniewska Taki przewodnik jest bardzo potrzebny, bo nasze społeczeństwo bardzo się starzeje i cała rzesza ludzi po sześćdziesiątce, a niebawem i po dziewięć.
23. Już niedługo za oknem znów pojawi się jesień, która miejmy nadzieję przywita nas kolorowymi liśćmi i ciepłymi promieniami słońca.
24. Pinterest.ch
q24
25. Venila Kostis
q25
26. Zos­tają z okaz­ji je­sieni życia lub miłości.
27. Lubimy Czytać
q27
28. Miłość jesieni życia —– Gdy mgła świtem zdyszana na polach rosą leniwie się kładzie, ja w zmęczonej pamięci słów niewybrednych szukam i w krótki poemat misternie układam.
29. Booktwist.pl
q29
30. Zamyslenie.pl
q30
31. BEZ-OGRÓDEK | blog ogrodniczy
q31
32. BEZ-OGRÓDEK | blog ogrodniczy
q32
33. Tatromaniak
q33
34. Charakteryzuje się umiarkowanymi temperaturami powietrza z malejącą średnią dobową, oraz (w przypadku Polski) stosunkowo dużym w skali roku opadem atmosferycznym.
35. WielkieSlowa.pl
q35
36. Zamyslenie.pl
q36
37. WielkieSlowa.pl
q37
38. Przedszkole w Świątkach – Szkolnastrona.pl
q38
39. Wiosna i Jesień są jak miłość i rozstanie, Łączą się w pary, a później jedno tylko zostanie, Wiosną wszystko rodzi się do życia, Budzi miłość do pięknego przeżycia, Jesień zagarnia, zbiera swe żniwa, Umiera miłość, pozostają wspomnienia.
40. Martyna Soul blog
q40
41. Ciocia Grażynka donosi
q41
42. Od czasu do czasu burze przerywają jego bieg, ale wiosna, lato, jesień, zima następują po sobie jak urodzenie, życie, śmierć.
43. Zamyslenie.pl
q43
44. Zosia Piasta
q44
45. Projekt Spokój
q45
46. Sadurski.com
q46
47. Zamyslenie.pl
q47
48. BEZ-OGRÓDEK | blog ogrodniczy
q48
49. Modest Vagabond
q49
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: