Cenimy sensowne wypowiedzi, chwytliwe memy i dowcipne cytaty bardziej niż ktokolwiek inny. Ta strona internetowa zawiera naszą unikalną kolekcję inteligentnych fraz i przemyśleń z ponad 500 różnych źródeł, zarówno w formacie tekstowym, jak i na zdjęciach lub filmach.

Miłość Boli Cytaty

1. Miłość jest zap­rzecze­niem egoiz­mu, za­bor­czości, jest skiero­waniem się ku dru­giej oso­bie, jest prag­nieniem prze­de wszys­tkim jej szczęścia.
2. Cytaty o przyjaźni
Thank you for watching!
3. Myśli zerwane ze smyczy
q3
4. Strona 2 z 666 ladybird Myśl 30 grudnia 2009 roku, godz.
5. Miłość wszystko komplikuje i na początku emocje zawsze szaleją, przechodząc z jednej skrajności w drugą.
6. Piękne cytaty – Strona główna
q6
7. Miłość, Cytaty, Słowa • Mysli.com.pl
q7
8. WielkieSlowa.pl
q8
9. Miłość wszystko komplikuje i na początku emocje zawsze szaleją, przechodząc z jednej skrajności w drugą.
10. Jeżeli pozwolisz, aby przez szczelinę sączyła sie strużka wody, to w końcu rozsadza ona mury i nadchodzi chwila, w której nie zdołasz opanować żywiołu.
11. WielkieSlowa.pl
q11
12. Miłość nie boli to ludzie ranią Mówią kocham , lecz nie kochają Gdy odchodzą serce pęka Pozostaje nam udręka To jacy jesteśmy od nas zależy Nie mów jej kocham W to nie uwierzy To twoje czyny pokażą kobiecie Że dla ciebie jest najważniejsza w świecie Niech ten wierszyk ci ukaże co przez „miłość ” bierzesz w darze.
13. #cytaty #cytat po polsku #miłość #cytaty o miłości #kocham cię #polski cytat #kocham #brak miłości #kochać #nieodwzajemnione uczucie #nieodwzajemniona miłość #kochanie #milosc #cytaty miłosne #brakuje mi ciebie #zakochanie #tęsknota #na zawsze #tęsknię #myśli #zakochać się #moja #mężczyzna #kobieta #tęsknie za nim #.
14. 14:36 65,2°C Miłość oszukuje czy miłość jest świadectwem prawdy.
15. Witaj, miło, że tu jesteś Strona należy do mnie i mojej najlepszej przyjaciółki Na stronie będą znajdowały się nasze mysli Jeśli.
16. Zamyslenie.pl
q16
17. I tylko tak ją można odnaleźć w sobie, gdy czyjś ból boli człowieka jako jego ból.
18. Miłość to pasja
q18
19. Mocne cytaty
q19
20. Zamyslenie.pl
q20
21. Cytaty z książki „Trudna miłość” (21) Jest na świecie taka miłość, która jest bezinteresowna i najprawdziwsza ze wszystkich – to miłość matki do dziecka.
22. Witaj, miło, że tu jesteś Strona należy do mnie i mojej najlepszej przyjaciółki Na stronie będą znajdowały się nasze mysli Jeśli.
23. Perełki o Miłości Powiedz to pierwszy Film o Miłości Bo miłość mój drogi to Bajka o uczuciach Miłość, Dostatek i Sukces Miłość w oczach dzieci.
24. I wszystko, co stworzył, było doskonałe, i niczego już nie chciał przetwarzać.
25. Besty, demotywatory, memy, cytaty, życzenia
q25
26. Rap-cytaty.pl
q26
27. Nie spełniona miłość boli tak samo bez względu na to, ile ma się lat.
28. KobietaMag.pl
q28
29. Besty, demotywatory, memy, cytaty, życzenia
q29
30. Wesele z klasą
q30
31. Jeżeli pozwolisz, aby przez szczelinę sączyła sie strużka wody, to w końcu rozsadza ona mury i nadchodzi chwila, w której nie zdołasz opanować żywiołu.
32. Bo to, co my nazywamy miłością, miłością n > ie jest, a jedynie mniejszym bądź większym zaspokajaniem naszych uświadomionych > lub jeszcze nieuświadmionych pragnień.
33. Wesele z klasą
q33
34. WielkieSlowa.pl
q34
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: