Cenimy sensowne wypowiedzi, chwytliwe memy i dowcipne cytaty bardziej niż ktokolwiek inny. Ta strona internetowa zawiera naszą unikalną kolekcję inteligentnych fraz i przemyśleń z ponad 500 różnych źródeł, zarówno w formacie tekstowym, jak i na zdjęciach lub filmach.

Deon Cytaty

1. 24 Każdego więc, kto tych słów moich słucha i wypełnia je, można porównać z człowiekiem roztropnym, który dom swój zbudował na skale.
2. NADZIEJNIK | Kalendarz DEON.pl na 2020 rok | Szymon REICH poleca
Thank you for watching!
3. W każdą 2 niedziele miesiąca od maja aż do września zabieram Was w blogowe podróże do wyjątkowych miejsc, które warto zobaczyć.
4. Pielgrzymka Konińska
q4
5. OtwÓrz ksiĘgĘ i rozdziaŁ.
6. Mamy bardzo dobrą wiadomość, kilka dni temu, nasz lektor zakończył nagrywanie Starego Testamentu, a co za tym idzie, mamy już nagrane całe Pismo Święte.
7. Parafia Dąbrówka-Gamrat
q7
8. Z Chrystusem
q8
9. Wydawnictwo WAM
q9
10. Postanowiłem, dodatkowo niejako, zamieszczać cytaty z „Drogi”, nawet jeśli wcześniej, gdzieś się pojawiły.
11. Pl – przybliżamy Kościół światu i świat Kościołowi.
12. Oczy moje są złe, w mych oczach gra pożądanie, Zakryj mi oczy Twą wizją, nie daj mi widzieć Panie.
13. Dodaj komentarz „Zaw­sze, ilek­roć uśmie­chasz się do swo­jego bra­ta i wy­ciągasz do niego ręce, jest Boże Na­rodze­nie.
14. Radio Poznań
q14
15. Galilea pojawiła się też w naszej kaplicy wraz z cytatem z jednego z naszych dokumentów: „Zmartwychwstały czeka na nas w naszych Galileach, w błogosławieństwach i wyzwaniach, jakie niesie rzeczywistość, aby czynić nas bardziej ludzkimi i bardziej zdolnymi do dawania i przyjmowania miłości.
16. Bóg ma dla Ciebie autostradę 11 lutego 2020.
17. Ten Pin został odkryty przez użytkownika Paulina Sudowska.
18. Wrzesień 16, 2015 Całe chrześcijaństwo można sprowadzić do tego.
19. NIE dla depresji – WordPress.com
q19
20. Facebook – Hyr ose Regjistrohu
q20
21. Zamyslenie.pl
q21
22. W ubiegłym tygodniu, zakończyłem cykl tekstów inspirowanych konkretnymi spotkaniami siostry Faustyny z Jezusem Miłosiernym.
23. Piotr Guział, burmistrz Ursynowa, inicjator referendum w Warszawie: „Partia, która się mieni obywatelską, a jest tak obywatelska jak kiedyś milicja, mówi nam, jak mamy korzystać z naszych praw.
24. „I kiedy czegoś gorąco pragniesz, to cały Wszechświat sprzyja potajemnie twojemu pragnieniu” Paulo Coelho „Alchemik”.
25. 10 lutego 1940 Adrienne von Speyr adwent Albert Chmielowski bliskość Boże Narodzenie bł Maria Celeste Crostarosa chleb cytat czytania deportacja Duch Święty dusza Dusza Jezusa Dzieciątko Jezus Eucharystia futbol historia Jezus Karol de Foucauld Karol Wojtyła kobieta i teologia kontemplacja Maryja maryjne soboty mistrzostwa świata w.
26. Interaktywna Biblia online: czytaj Pismo Święte z komentarzami biblistów, dodawaj własne notatki, losuj cytaty i módl się.
27. Dobre słowa
q27
28. Tydzień Wychowania
q28
29. Bóg ma dla Ciebie autostradę 11 lutego 2020.
30. 😀 Gdy modlisz się żarliwie, twoje serce i serce Boga stają się jak dwa kawałki wosku, które stapiają się ze sobą.
31. DocPlayer.pl
q31
32. 10 W chwili gdy wychodził z wody, ujrzał rozwierające się niebo i Ducha jak gołębicę zstępującego na siebie.
33. Przewodnik Beskidzki – usługi przewodnickie, przewodnictwo górskie …
q33
34. Przewodnik Beskidzki – usługi przewodnickie, przewodnictwo górskie …
q34
35. Największy katolicki portal internetowy w Polsce.
36. Największy katolicki portal internetowy w Polsce.
37. Sprawdźcie, jakie najpiękniejsze cytaty z jego twórczości wybraliśmy.
38. Wydawnictwo WAM
q38
39. Dobre słowa
q39
40. W celu sprawnego i szybkiego działania serwisu, zapewnienia wygody podczas jego przeglądania, dostosowywania funkcjonalności do indywidualnych potrzeb użytkowników, a także w celach statystycznych oraz reklamowych, używamy informacji zapisanych za pomocą cookies.
41. Zamyslenie.pl
q41
42. Joe Monster
q42
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: