Cenimy sensowne wypowiedzi, chwytliwe memy i dowcipne cytaty bardziej niż ktokolwiek inny. Ta strona internetowa zawiera naszą unikalną kolekcję inteligentnych fraz i przemyśleń z ponad 500 różnych źródeł, zarówno w formacie tekstowym, jak i na zdjęciach lub filmach.

Co Się Polepszy To Się Popieprzy

1. Do produkcji wykorzystano profesjonalne maszyny i farby poligraficzne dzięki czemu kolory nie blakną.
2. DTP – A Ja
Thank you for watching!
3. Władze Indonezji zdecydowały, że nowa stolica kraju będzie na wyspie Borneo.
4. Zapiski na marginesie
q4
5. Blog w zasadzie ogrodowy
q5
6. Kłopotowski: Co się polepszy, to się popieprzy Prezes na pewno pamięta nieśmiertelne zdanie Urbana, że „rząd zawsze się wyżywi”.
7. Czasami mnie dobija ta huśtawka, ale z drugiej strony, jak już taki dół totalny się przyplącze to przy życiu trzyma nadzieja, że za chwilę będzie lepiej.
8. Śmieszne zdjęcia, fajne obrazki, fotki, kawały, humor, memy i …
q8
9. Naprawiać nie ma sensu, bo Windows 7 kończy w połowie stycznia swój program.
10. 2016 · Co się polepszy, to się popieprzy, co się zbuduje, to się zrujnuje, co się ustali, to się obali.
11. Agnieszka Osiecka – Co się polepszy Jeszcze wczoraj pełna flasza, jeszcze wczoraj biały rum, jeszcze wczoraj — dobra nasza, — dzisiaj tylko w głowie szum: Co się polepszy, to się popieprzy, kroczek pod górkę, trzy kroki w dół, próżno rychtujesz starą dwururkę, ….
12. Nowe memy – Stejk
q12
13. Gmina Blachownia
q13
14. Demotywatory
q14
15. Od samego początku trzyma w napięciu, bogaty scenariusz nie pozwala chociaż chwili się nudzić.
16. Demotywatory
q16
17. Demotywatory
q17
18. BezPrzesady.com
q18
19. Nasza Historia
q19
20. No cóż, w Grudziadzu ostatnio co się polepszy, to się popieprzy.
21. W zeszłym roku z pełnym zadowoleniem doniosłam o pozytywnych zmianach na szlaku rowerowym na kieleckicm Stadionie Leśnym, o czym przeczytasz tutaj.
22. Co się polepszy, to się popieprzy, co się zbuduje, to się zrujnuje, co się ustali, to się obali.
23. Tarnow.net.pl
q23
24. Demotywatory
q24
25. Śmieszne zdjęcia, fajne obrazki, fotki, kawały, humor, memy i …
q25
26. Co się polepszy to się popieprzy, Co się zbuduje to się zrujnuje, Co się ustali, to się obali POLAK musi mieć łeb i dupę ze stali.
27. Aleszprycha.pl
q27
28. SportoweFakty – WP
q28
29. Radio Opole
q29
30. Niektórzy nie zdają sobie sprawy, jak bardzo nielogiczne jest olewanie osoby, której na nas zależy dla kogoś, kto nie poświęca nam czasu i nie stać go nawet na szczerą rozmowę.
31. Aleszprycha.pl
q31
32. Blog w zasadzie ogrodowy
q32
33. Wszelkie demotywatory w serwisie są generowane przez użytkowników serwisu i jego właściciel nie bierze za nie odpowiedzialności.
34. Charakterystyka: Tabliczka PCV wykonana jest z lekkiego tworzywa, ma zaokrąglone narożniki i dziurki w rogach, pozwalające zawiesić tablicę za pomocą sznurka, drutu, pinezek czy gwoździków.
35. Będąc w opozycji usłuchał w końcu namów życzliwych mu komentatorów, żeby mniej mówił publicznie usuwając siebie na drugoplanową pozycję stratega.
36. Zdanie „co się polepszy, to się popieprzy” zostało wypowiedziane przed laty we wspaniałym Studenckim Teatrze Satyryków, a później w Kabarecie Olgi Lipińskiej.
37. Mightyycarolinee
q37
38. 2013 · ” Co się polepszy to się popieprzy, co się zbuduje to się zrujnuje, co się ustali to się obali, Polak musi mieć łeb i dupę ze stali.
39. Co się polepszy to się popieprzy.
40. Nowe memy – Stejk
q40
41. Dobrylot.pl
q41
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: