Cenimy sensowne wypowiedzi, chwytliwe memy i dowcipne cytaty bardziej niż ktokolwiek inny. Ta strona internetowa zawiera naszą unikalną kolekcję inteligentnych fraz i przemyśleń z ponad 500 różnych źródeł, zarówno w formacie tekstowym, jak i na zdjęciach lub filmach.

Złote Myśli O Morzu

1. Kobieta Przysłowia, Złote Myśli, Sentencje.
2. Sylwia Grzeszczak – Male Rzeczy [Official Music Video]
Thank you for watching!
3. Norman Vincent Peale O Miłości pięknie mówią inni O Przyjaźni Optymizm Pam Brown Panie daj mi siłę Parada Paradoksów Paul Coelho Paulo Coelho Perełki o życiu Phil Bosmans Piękna modlitwa Pino Pellegrino płacz Poradnik mężczyzny pozdrowienia Pozdrowienia znad wody Prawdziwa Kobieta Przepiękne życzenia Przepis na przyjaźń.
4. Dodaj do swojej kolekcji Edytuj Lubię to Ustaw jako okładkę kolekcji Komentuj.
5. Home on the Hill
q5
6. Wilde Sprzątanie w domu, w którym dorastają dzieci, jest jak odśnieżanie chodnika zanim przestanie padać Phyllis Diller Srebro jest tańsze od złota, złoto tańsze od wartości moralnych Horacy Stan, w którym żyjemy, zmienia ducha, jak pożywienie zmienia ciało Mencjusz Staraj się być mądrzejszy od innych, ale nigdy im tego nie mów.
7. Miłość to kwiat piękny jak świat, jak chwile bezcenne, jak cudowny ptak co w chmurach szybuje,.
8. Magazyn Travelist
q8
9. Jak dla mnie: trudno doszukać się jakiejkolwiek miłości do natury u malotetniego blockersa, który trawę kojarzy ze sralnią dla pieksow o wymiarach 2×2, a ekologię, ochronę trzmieli, ograniczenie użycia plastiku, niespalanie śmieci ma.
10. NaEKRANIE.pl
q10
11. Foto-cytaty.pl
q11
12. Chciałem, żeby to był prawdziwy stary człowiek, prawdziwy chłopiec, prawdziwa ryba i prawdziwy rekin.
13. Dwutygodnik
q13
14. Wybierajcie, upiększajcie i wysyłajcie ekartki Złote Myśli do znajomych.
15. Całe morze pomysłów W zależności od predyspozycji manualnych możemy wybrać bardziej lub mniej skomplikowane hobby.
16. WielkieSlowa.pl
q16
17. Wakacyjny Klimat
q17
18. HOLISTIC.news
q18
19. „O dwóch takich co ukradli księżyc” „Serce matki usłyszy głos dziecka z niezmiernej oddali, a oczy matczyne ujrzą dziecko ukochane nawet wśród czarnej ciemności.
20. Foto-cytaty.pl
q20
21. Bogaty zbiór zawierający aforyzmy, cytaty, sentencje pogrupowane tematycznie.
22. Subiektywnie o finansach
q22
23. Aragon) ( nr 1029) # Z miłością jest jak z masłem, od czasu do czasu trochę chłodu utrzymuje ją w świeżości (M.
24. Książka opowiada nam o człowieku walczącym z przeszkodami jaki zsyłał mu los na drodze życia, o człowieku niepoddającym się, walczącym do samego końca, twardym i opanowanym, dąrzącym do swojego celu mimu wielu klęsk.
25. Cytaty z Małego Księcia Dobrze widzi się tylko sercem Najważniejsze jest niewidoczne dla oczu Wśród ludzi jest się także samotnym Jeśli.
26. Zamyslenie.pl
q26
27. Za najwięcej udzielonych w odpowiedzi dam „NAJ” Polski To pytanie ma już najlepszą odpowiedź, jeśli znasz lepszą możesz ją dodać.
28. Wszystkie O cierpieniu O człowieku O głupocie O jedzeniu O kobietach O kotach O małżeństwie O marzeniach O mądrości O mężczyznach O milczeniu O miłości O nadziei O pieniądzach O pracy O przemijaniu O przyjaźni O psach O rodzinie O rozstaniu O szczęściu O śmierci O tęsknocie O wierze O władzy O wolności O.
29. Naszą misją jest pomaganie ludziom, którzy chcą coś zmienić w swoim życiu.
30. Manager Na Obcasach
q30
31. Wielki Człowiek
q31
32. Prawie Idealni
q32
33. Antykwariat Bazar
q33
34. Pomyślałam, że to z pewnością jest jeden z tych, co to nie rozumieją ludzkiej mowy, A skoro nie rozumie, co się do niego mówi, to znaczy że nie myśli, a to oznacza, że to tylko atrapa z syntezatorem glosu.
35. Joseph Conrad Morskie 1974 16d 105s.
36. Dwutygodnik
q36
37. Sprzedajemy
q37
38. Małżeństwo – to morze, dla którego dotychczas nie wynaleziono kompasu Heinrich Heine Małżeństwo to wspólnota złożona z władcy, władczyni oraz dwóch niewolników, co czyni razem dwie osoby Ambrose Bierce Marna jest miłość, która myśli o własnym tylko szczęściu.
39. Mjakmama.pl
q39
40. Miasto Dzieci
q40
41. Home like I like
q41
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: