Cenimy sensowne wypowiedzi, chwytliwe memy i dowcipne cytaty bardziej niż ktokolwiek inny. Ta strona internetowa zawiera naszą unikalną kolekcję inteligentnych fraz i przemyśleń z ponad 500 różnych źródeł, zarówno w formacie tekstowym, jak i na zdjęciach lub filmach.

Jestem Piramidalnie Głupi

1. Zawsze byłem zdania, że człowiek jest inteligentny.
2. w szkole życia nauczyłam się już więcej 👮🏻 – 22.07.2019 rok
Thank you for watching!
3. Mitologia Współczesna
q3
4. Wykop.pl – newsy, aktualności, gry, wiadomości, muzyka …
q4
5. Mitologia Współczesna
q5
6. DocPlayer.pl
q6
7. GRY-OnLine.pl
q7
8. Wolne Lektury
q8
9. Bc.wbp.lodz.pl
q9
10. Demotywatory
q10
11. Demotywatory
q11
12. Pbc.biaman.pl
q12
13. Bc.wbp.lodz.pl
q13
14. Niezłomni.com
q14
15. Bcpw.bg.pw.edu.pl
q15
16. Czernecki, ale fatalny,arogancki,piramidalnie głupi, pozbawiony elementarnej wiedzy o procesach socjologicznych i ekonomicznych to już nadmiar scynścio.
17. I powtarzam – lekarz nie musi przechodzić chorób, w tym, a może zwłaszcza umysłowych, żeby skutecznie leczyć.
18. Jbc.bj.uj.edu.pl
q18
19. Prości ludzie w UK są nie tyle zmanipulowani co PIRAMIDALNIE GŁUPI i NIEDOUCZENI a poza tym ciągle faszerowani imperialną przeszłością, do której nie ma powrotu.
20. U zdystansowanego czytelnika może wywołać dysonans poznawczy, bo „Die Welt” to dość rozsądna gazeta.
21. Pies jest piramidalnie głupi i niewychowany, szczeka na wszystko co się rusza, wyrywa im się na spacerach, próbuje rzucać się na ludzi, generalnie omijamy go jak najszerszym łukiem.
22. Zdaje im się, że robią, co chcą, a robią tylko, co każe im sprężyna, taka ślepa jak one.
23. Jasnym jest bowiem, że cokolwiek by o tym nie myślały Europejsy, nawet te najbardziej przodujące i postępowe, problem sam się nie rozwiąże.
24. Obserwator Polityczny
q24
25. Demotywatory.pl
q25
26. Pewnego dnia, w pierwszej połowie czerwca, pan Meliton dał znać Wokulskiemu, że jutro w południe panicz Ireneusz będzie na spacerze z hrabią i — z prezesową.
27. Studylibpl.com
q27
28. Jestem młody ale nie początkujący na rynku pracy (pracuję od 16 roku życia, będąc uczniem dorabiałem sobie po szkole i w weekendy).
29. Anwar gra tutaj ambitną dziennikarkę Ann Bauer, która relacjonuje konflikt pomiędzy rdzennymi mieszkańcami Brazylii, a rządem, który ma chrapkę na bogate w ropę, zamieszkane przez Indian tereny.
30. Usuńcie ten komentarz.
31. Wolne Lektury
q31
32. Bcpw.bg.pw.edu.pl
q32
33. Pewnego dnia, w pierwszej połowie czerwca, pani Meliton dała się znać Wokulskiemu, że jutro w południe panna Izabela będzie na spacerze z hrabiną i — z prezesową.
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: