Cenimy sensowne wypowiedzi, chwytliwe memy i dowcipne cytaty bardziej niż ktokolwiek inny. Ta strona internetowa zawiera naszą unikalną kolekcję inteligentnych fraz i przemyśleń z ponad 500 różnych źródeł, zarówno w formacie tekstowym, jak i na zdjęciach lub filmach.

Cytaty O Małżeństwie

1. #sentencje i cytaty do zaproszeń #sentencje o małżeństwie #cytaty o małżeństwie #sentecje o miłości #cytaty o miłości ślubne inspiracje : Sentencje i cytaty do zaproszeń – o miłości, małżeństwie.
2. Fałszywa Miłość
Thank you for watching!
3. Mu­sisz ro­zumieć, bo niep­rzy­jaciel ma ci bar­dzo dużo do po­wie­dze­nia o to­bie sa­mym, o two­jej włas­nej sytuacji.
4. Twój Dzień – otoStrona.pl
q4
5. Wesele z klasą
q5
6. Weselny Expert
q6
7. Miłość i Prawda – Wspólnota Emmanuel
q7
8. Miłość i Prawda – Wspólnota Emmanuel
q8
9. Mjakmama.pl
q9
10. Serwis MyDwoje poleca cytaty o małżeństwie oraz cytaty idealne na ślub oraz cytaty o miłości.
11. WielkieSlowa.pl
q11
12. Poniżej znajdziesz cytaty, sentencje, aforyzmy, złote myśli na temat małżeństwa.
13. „Małżeństwo jest zgod­ne, kiedy żona pa­nuje nad mężem, a mąż nad sobą”.
14. Mąż w żonie zakochany nabrał ochoty na spotkanie z kumplami w ich ulubionym barze.
15. Mocne cytaty
q15
16. CZĘŚĆ 2 CZĘŚĆ 2 „Jedną z najstarszych ludzkich potrzeb jest mieć kogoś, kto zastanawia się, gdzie jesteśmy kiedy nie wracamy wieczorem do domu.
17. W dzisiejszym, mocno zindywidualizowanym społeczeństwie coraz trudniej poświęcić się dla drugiego człowieka, nie oczekując nic w zamian.
18. Jest Pozytywnie
q18
19. Gdy przychodzi chwila prawdy i nie jesteś w stanie ponieść ofiary, to co z ciebie za przyjaciel.
20. Manufaktura Radości
q20
21. Besty, demotywatory, memy, cytaty, życzenia
q21
22. Małżeństwo z dwóch linii przerywanych tworzy jedną ciągłą, stawia przed dwoma pozbawionymi celu życiami zadanie i podwaja siłę każdego z nich do jego wykonania.
23. Archiwum Allegro
q23
24. Wszystko o Wszystkim
q24
25. Do ożenku potrzeba kobiety, z którą człowiek nie tylko chętnie by się przespał, ale jeszcze miał ochotę na wspólne śniadanie.
26. Narodowości: – wszystkie – Amerykanów Anglików Brytyjczyków Chińczyków Duńczyków Francuzów Greków Irlandczyków Niemców Polaków Rzymian Szkotów.
27. Cytaty, Sennik, Aforyzmy
q27
28. Cytaty Małżeństwo cytaty o małżeństwie.
29. Najpiękniejsze cytaty o miłości lub cytaty o małżeństwie czerpać możemy zarówno od ludzi wielkich, jak i od ludzi zwykłych, jak wielu z nas.
30. Mjakmama.pl
q30
31. BlogiMam.pl
q31
32. Mjakmama.pl
q32
33. Dziennik Zachodni
q33
34. Na szczęście, niektórym artystom, poetom, muzykom i beznadziejnym romantykom (takim jak my sami) to się udało.
35. Strefa Angielskiego online
q35
36. Czasem wpisując się do księgi gości czy wypisując kartkę, chcielibyśmy coś wyrazić, ale brakuje nam odpowiednich słów.
37. Mjakmama.pl
q37
38. Praktyczna wiedza
q38
39. Wyrwane z kontekstu
q39
40. Statystyka ta każe postawić pytania nie tyle o te nieważne małżeństwa, co o prawo, według którego owe małżeństwa były zawierane, bo jeśli aż 50-80% małżonków, mimo dobrej woli, nie jest w stanie wypełnić przepisów prawa i w świetle tegoż prawa żyje w związku pozamałżeńskim, czyli potencjalnie w cudzołóstwie, a na.
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: